Vysporiadanie obecných ciest – pozvánka na prednášku v Nitre

Je vaša obec  zo západného Slovenska? Trápia ju nevysporiadané cesty? Radi by ste sa o vysporiadaní ciest dozvedeli niečo viac? Alebo by ste chceli osobne prediskutovať možné riešenia? Ak je to tak, môžete sa s nami stretnúť 25. septembra v Nitre. Budeme totiž prednášať na vzdelávacom podujatí organizovanom Združením obcí – regionálnym vzdelávacím centrom samosprávy v Nitre. Miestom konania seminára je budova budova MEDIAHAUS, Fraňa Mojtu 18, Nitra. Viac informácií o seminári nájdete TU. Tešíme sa na vás.

P.S.: v úvode sa pýtame, či je vaša obec zo západného Slovenska. Ale samozrejme, vítané sú všetky obce, nielen zo západného Slovenska. No tie to majú na školenie najbližšie.