Pozvánka na webinár: Ako pripraviť zmluvu o dielo na stavebné práce?

Náš blog na tento týždeň ide o von o pár dní skôr. Prečo? Aby sa každý stihol prihlásiť na webinár organizovaný autormi systému Prolex, spoločnosťou eSYST s.r.o. Webinár sa bude venovať problémom zmlúv o dielo na stavebné práce. Stavebné zákazky sú totiž tými najväčšími nákupmi, ktoré väčšina samospráv robí, a aj riziká, ktoré pri nich obce podstupujú, sú tiež najväčšie. Treba preto venovať náležitú pozornosť ich riadnemu manažmentu. A keďže manažment každého právneho rizika začína dobre pripravenou zmluvou, budú práve zmluvy o dielo témou webinára.

Webinár sa uskutoční vo štvrtok 04.07.2024 o 10:00 a prihlásiť naň sa dá na tomto linku. Webinár je bezplatný a prihlásiť sa môže ktokoľvek. Prednášať bude aj partner našej advokátskej kancelárie, JUDr. Ondrej Bukna LL.M. Tešíme sa na vašu účasť.

Značky: , , ,