ProLex – náš obsah je online!

Prečítať článok:

Playback speed:


Na našich blogoch a sociálnych sieťach sme už informovali, že náš obsah bude súčasťou informačného systému pre obce ProLex. Pre tých, ktorí tento systém nepoznajú: Je to systém, ktorý svojim používateľom umožňuje vytvárať na základe kvalitných predlôh vlastné právne dokumenty.

Tešíme sa, že sa naše ciele stávajú skutočnosťou, a že sa naše vzory a šablóny tento mesiac v systéme zverejnili. Dúfame, že skúsenosti a roky praxe, ktoré sme do ich prípravy vložili, poslúžia čo najväčšiemu počtu obcí pri vytváraní kvalitných právnych dokumentov.

Budeme radi, ak nám čo najviac súčasných, ale aj budúcich užívateľov systému ProLex poskytne svoju spätnú väzbu a podnety, na základe ktorých budeme vedieť náš obsah vylepšiť. Hoci je tvorcom dokladov v systéme Prolex naša kancelária, bez spätnej väzby našich klientov by sme ich nedokázali vytvoriť. Takže ešte raz vopred ďakujeme za všetky pripomienky a návrhy, ktoré nám zašlete.

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke vyššie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.

Značky: , , , , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU