Zasadnutie Združenia miest a obcí Biela Orava

Zdá sa, že koronavírus ustupuje, a tak sme po dlhom čase mohli opäť zavítať medzi starostov. V piatok 25.02.2022 sme sa zúčastnili zasadnutia Združenia miest a obcí Biela Orava v obci Novoť. Na podujatí boli prítomní starostovia z regiónu a my sme s nimi mohli debatovať o spôsoboch vysporiadania pozemkov pod cestami v ich obciach. No nielen to. Získali sme veľké množstvo užitočných informácií o tom, čo obce aktuálne trápi. A to od verejného obstarávania, cez odpadové hospodárstvo, fungovanie spoločných stavebných úradov až po spoluprácu s orgánmi štátnej správy. Sme radi, že sa takýchto stretnutí môžeme zúčastňovať – práve vďaka nim totiž vieme, kde môžeme byť pre samosprávnu najužitočnejší.

Za možnosť na podujatí vystúpiť a za vrelé privítanie ešte raz ďakujeme!

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke nižšie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.