• Uvod
  • Obec
  • Školenie máme za sebou – aké to bolo?

Školenie máme za sebou – aké to bolo?

Prečítať článok:

Playback speed:


Čítate náš blog? Ak áno, tak viete o školení na tému prevencia v práve, ktoré sme organizovali dňa 04.05.2023, v Hoteli Park v Dolnom Kubíne. Školenie je za nami a myslíme, že sa môžeme pochváliť – dopadlo veľmi dobre. Hoci sme nevedeli, čo čakať, už pred školením nás potešil pomerne veľký záujem. Takže, keď nám pracovníci Hotela Park ponúkli väčšiu miestnosť, s radosťou sme ju prijali. A dobre sme urobili. Do pôvodnej sály by sme sa neboli zmestili.

Najviac nás ale teší pozitívna spätná väzba a množstvo otázok, ktoré sme dostali po školení od účastníkov. Vďaka nim nám pribudli podnety a materiály pre našu prácu a dozvedeli sme sa, ktoré témy sú pre naše starostky a starostov najdôležitejšie (máme o čom písať blogy!). Svoju premiéru absolvovala aj naša kolegyňa Dominika Veselovská – zvládla ju na výbornú. Už teraz vieme, že chceme takéto školenia organizovať aj v budúcnosti. A to aj mimo nášho domovského mesta. Nevieme sa dočkať, kedy opäť vyrazíme do terénu. Ak vás zaujíma, ako to na školení vyzeralo, pozrite si naše fotky.  Zobrazia sa vám po kliknutí TU.

A na záver ešte jedna vec: ďakujeme personálu Hotela Park v Dolnom Kubíne za profesionálny prístup a výborný catering.

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke vyššie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.

Značky: , , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU