• Uvod
  • Novinky
  • Stovka blogov dosiahnutá – aj vďaka vám

Stovka blogov dosiahnutá – aj vďaka vám

Prečítať článok:

Playback speed:


Keď sme pred dvoma rokmi spúšťali náš blog na stránke obecnypravnik.sk, dali sme si cieľ zverejniť každý týždeň aspoň jeden príspevok. Mali sme trochu obavu, či bude dosť tém, či to budeme stíhať a podobne.

Stíhať stíhame, ale príjemne nás prekvapilo množstvo tém, o ktorých sa dalo napísať. Mnohokrát šlo o veci, ktoré sa nám právnikom zdali banálne. No keď sme o nich začali uvažovať, uvedomili sme si, že pre laikov – bežné starostky a starostov – môže ísť o užitočné rady, ktoré treba spracovať. A zarazila nás ešte jedna vec. Spätná väzba od čitateľov našich blogov.

Práve vďaka otázkam a dopytom, ktoré vyvolali naše články, sme objavovali ďalšie zaujímavé témy. A tak sme písali a písali… A ani sme si nevšimli, že počet našich blogov prekročil stovku. Tento blog je teda len poďakovaním všetkým, ktorí naše články čítajú a svojimi otázkami nám dávajú podnety do ďalšej práce. Veľmi pekne ďakujeme! A posielajte nám vaše otázky, radi sa na ne pozrieme.

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke vyššie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.

Značky: , , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU